Mūsu uzņēmums

“Eglītis un Partneri” birojs atrodas Rīgā.

Tulkošana ir mūsu uzņēmuma galvenais darbības veids. Mēs nodrošinām mūsu klientiem augstas kvalitātes profesionālus tulkojumus starp trim galvenajām valodām – angļu, latviešu un krievu – visos virzienos. Mēs tulkojam arī uz/no citām lielākajām Eiropas valodām, tostarp vācu, franču, poļu, lietuviešu, igauņu, somu, zviedru, dāņu, spāņu, itāļu un pat esperanto. Mūsu galvenā specializācijas joma ir angļu-latviešu-krievu juridiskie un biznesa tulkojumi.

Mūsu galvenie klienti ir Latvijas, kā arī Krievijas un citu ārvalstu advokātu biroji un individuāli praktizējoši juristi, un mums ir uzkrāta ļoti plaša pieredze, tulkojot angļu, latviešu un krievu juridiskos dokumentus un tekstus, tostarp līgumus, tiesu nolēmumus, prasību pieteikumus, juridiskos atzinumus, juridiskās ekspertīzes, likumus un noteikumus, personīgos un uzņēmumu dokumentus u.c.

Mūsu pastāvīgo klientu vidū ir uzņēmumi un organizācijas tādās jomās kā nekustamie īpašumi, grāmatvedība un audits, bankas, apdrošināšana, IT, tirgus izpēte, sabiedriskās attiecības, starptautiskā tirdzniecība, pašvaldību un valsts institūcijas, ministrijas un valdības iestādes, vēstniecības, nevalstiskās organizācijas u.c. Bez tam mēs pastāvīgi tulkojam arī tehniskos un inženiertehniskos tekstus. Veicam arī tulkojumus ar notariālo apliecinājumu un apliecinātus ar tulka parakstu.